DURAĞA ÇEKEN ARAÇLARDAN VATANDAŞ ARACA BİNEMİYOR

Gazetemizin Whatsapp İletişim Hattı’na ulaşan bir okurumuz Erenler Ada AVM’nin karşısında bulunan durakta sabahları park eden araçlardan şikayetini dile getirmiş.

DURAĞA ÇEKEN ARAÇLARDAN VATANDAŞ ARACA BİNEMİYOR

Okurumuz, “Mustafa Bey burası Ada AVM’nin karşısında bulunan yolcu durağı. Dolmuşlar, minibüsler ve servisler sabahları özellikle yolcu almak veya indirmek için burada durur.
Ama burası maalesef hale mal almaya gelen kamyonet ve araçların işgali altında. Bunlar sadece sabahın erken saatleri burada oluyorlar ama bölge o vakitlerde çok yoğun oluyor. İsteyen yolcularımızı yolda indiriyoruz veya onları yoldan alıyoruz. Bazen orada bekleyen minibüs ve taksi dolmuşlar hale gelen kamyon ve araçlar tarafından taciz ediliyor. Onlar korna çalınca aracımızdaki müşteri korkuyor. Size kolay gelsin. İyi çalışmalar” diye yazmış.
Evet okurumuzun şikayeti böyle. Maalesef bu konuda biraz daha duyarlı olunarak bir minibüs ve taksi dolmuş yeri boş bırakılırsa sorun çözülecek. Bu sorunun çözümü için de biraz hal yönetiminin duyarlı davranması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort