LAVABOLAR NEDEN ARIZALI

LAVABOLAR NEDEN ARIZALI

LAVABOLAR NEDEN ARIZALI
Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan bir okurumuz Atatürk Bulvarı’nda bulunan çay bahçesindeki lavaboların 20 günden beri kapalı olduğunu söyledi. Okurumuz, “Orası bizim gibi emeklilerin durak noktası olan çay bahçesinin lavabolarının kapısında 20 günden beri ‘Arızalıdır’ yazısı asılı.
Çarşının göbeğinde bir mekanda lavaboların kapalı olması gerçekten bu kente yakışmıyor. Arıza nasıl giderilmez merak ediyorum. Sizden ricam yetkililerin bu konuya çare bulması. Oradan kalkacakmışız ve Orhan Cami bahçesine gidecekmişiz” diye yazmış.
Evet okurumuzun şikayetini yetkililere iletmiş olalım. 
++++
BU KÖPRÜYLE İLGİLENİN
Pamukova’ya bağlı Turgutlu Mahallesi’nde bulunan köprüyle ilgilenilmesi gerekiyor. Gazetemizi arayan okurumuz, “Köprü İpek Yolu üzerinde. Bölgede bu yola ait taş döşenerek yapılan yollar mevcut. Altından geçen dere temizlenmeli. Lütfen yetkililere sesimizi duyurun” dedi.
Biz de yetkililere iletmiş olalım.
++++++++++
Erenler’de asfalt isyanı
Erenler Bağlar Mahallesi’nde ikamet eden bir okur isyanını sosyal medya üzerinden dile getirmiş. Şener Kalkavan isimli okur mikro blog sitesi Twitter’dan, “Erenler Bağlar Mahallesi 7067 sokak bir yıldır çamur içinde yüzüyor. Asfalt yapmak zor mu?
Yağmur yağdığında su basıyor. Gelin burayı ve yapılan ayıbı görün. Tam bir yıldır çalışma yok” diye yazmış.
Okurun isyanını buradan duyurmuş olalım.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER