Minibüsçülerin "kırmızı ışık" kurnazlığı!

Sakarya Yenihaber Whatsapp hattına şehir içi minibüslerle ilgili bir şikayet geldi

Minibüsçülerin "kırmızı ışık" kurnazlığı!

sakaryayenihaber.com Whatsapp İhbar Hattı'na gelen mesajda,"Burası Adapazarı Donatım mevkii. Bu güzergahı kullanan minibüsçüler, biz kırmızı ışıkta beklerken trafik ışıklarındna daha erken geçebilmek için karşı şeritten ilerliyor. Trafiği bu şekilde tehlikeye sokuyorlar, karşı şeritten araçlar gelmesine rağmen geçiyorlar. Yeşil ışığın yanmasını bekleyenleri keriz yerine koyuyorlar. Minibüs içindeki yolcuların hayatlarını tehlikeye atıyorlar." ifadeleri yer aldı.

Sakaryayenihaber.com Whatsapp İhbar Hattı: 0531 209 49 49

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 16:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya 54
Sakarya 54 - 10 ay Önce

Minibisculer odasi baskani ali bektas bey iyi yaliyor belediyeyi o yuzden kimse bisey diyemez onlara.

Hafız
Hafız - 10 ay Önce

Sadece minibüs değil cezaevi dolmuslari da bir kere boğanın veya zirai aletler sanayi ışıklarında da durmazlar. Kendilerini itfaiye gibi geçiş üstünü görüyorlar. Çeşme meydanını gectimi rally şoförü oluyor hepsi

Sevil
Sevil - 5 ay Önce

Sayın yeni haber gazetesi,Sakarya'da bu mavi ve kırmızı dolmuşlar okadar tehlikeli araç kullaniyoki sırf yolcu kapmak uğruna nerdeyse aracımızın üstünden geçecekler yol ortasında.hiz artı ışıklarda daracık girilmeyecek yerlere girme öne geçme çabası daha birçok ihlal bunlara kimse niye dur demiyor Sakarya halkının canı can degilmi.gecen ay onların sıkıştırması yüzünden bisikletli ye carptik yazık günah.

SIRADAKİ HABER