YALNIZ ADAM EKREM YÜCE

29 Aralık 2020 tarihli Sakarya Yenihaber gazetesindeki köşe yazımda “sen imzaları atmaya devam et başkan başlıklı yazımın son paragrafında “Yazımı okuyan bir çoğunuz hayır mı dediğinizi görüyorum. Ama bunlar gerçek. Gerçek olanı yazmayalım mı? diyerek yazımı tamamlamıştım.

Dediğim gibide oldu. Üç gün boyunca ‘hayır mı?’,  ‘sende mi?’,  ‘abartmışsın’,  ‘ne yaptılar ki’, vb. bir çok olumsuz eleştiri aldım.

Üzüldüğüm tek şey, şehrimizde AKP’ye yüzde altmışın üzerinde oy veren hemşehrilerim ile binlerce Büyükşehir Belediyesi çalışanın Başkan Yüce’nin çalışmalarını Sakarya kamuoyuna aktaramayıp başkanı yalnız bırakmaları.

İşin en garip tarafı ise Ekrem Yüce Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonra, Belediye’ye Danışman, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcısı  Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı,  Daire Başkanı, Daire Başkan Yardımcısı, Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Amir, Şef, Memur ve İşçi olmak üzere yüzlerce insan, memleketin en büyük AKP’lisi kendileri olduklarını iddia ederek binlerce insanı devreye koyup işe girdiler.

29 Aralık 2020 tarihli yazımda yapılan yatırım ve hizmetlerde katkısı olan çalışanlar bile bu işin farkında olmaması Başkan Yüce’nin işini zorlaştırıyor. Büyükşehir çalışanları sen bu kanaate nerden vardın der gibi olduklarını seziyorum. Bizim gazetemizin günlük satış adedi ile  www.sakaryayenihaber.com internet sitemizdeki haber ve köşe yazılarının okunma sayısını gösteren sayaçlar vardır.  Elinizi vicdanınıza koyun Salı günü kaç taneniz Sakarya Yenihaber gazetesi aldınız? Kaç kişi internet sitemizdeki köşe yazısını okuyup sosyal medyasında paylaştı. Onun için boş muhabbeti bırakın. Oturduğunuz köşenizden bir silkinin. Bu şehirde neler oluyor yerel basın ve internet siteleri sizin hakkınızda menfii müspet haber yapmış mı bir gezinin.  Evinize rızık götürdüğünüz Belediyenizde neler oluyor bari ona bakın. Allah’ın rızasını kazanmak için öz veri ile çalışanlara sözümüz yok.

Evet binlerce kalabalığın arasındaki yalnız adam Ekrem Yüce, Allah yardımcın olsun.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 3 hafta Önce

Öve öve bitiremediniz be.ne yapti Sakarya'ya.sehir Hastanesi için ne yaptı.hala baslanmadi sayesinde.