100. yıla özel fotoğraf yarışması beğeni topladı

Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında düzenlenen "Geleceğim Hayal Gücümde Saklı" Fotoğraf Yarışması 4. Haftasında "100'ümüz Hayal Gücümüzle Gülsün" teması ile düzenlendi. 

100. yıla özel fotoğraf yarışması beğeni topladı

Sakarya Çevrim İçi çalışmaları kapsamında düzenlenen Geleceğim Hayal Gücümde Saklı' Fotoğraf Yarışmasının 4. Hafta sonuçları açıklandı. 

“Atatürk' ün dünyadaki tüm çocuklara armağan ettiği bayramımızın 100. yılında,  Sakarya'nın tüm çocuklarının evlerinde yaşayacağı bu coşkuyu gönüllerine sığdıramayıp bir fotoğraf karesine sığdırmaya var mısın? Bu bayram çocuklar ve çocuk kalanlar için. “Hayal gücümüz çocukluğumuzda saklı. Bakalım kimler bulacak?” çağrısı ile düzenlenen yarışmaya gönderilen fotoğraflar arasından yapılan değerlendirme ile üç fotoğraf hediye almaya hak kazandı.

Yarışmada Lina Tançgil isimli öğrenci 'Geleceğimiz Bayrağımız' konulu fotoğrafıyla, Bilgen Maçal 'Bayram Sevinci 100.Yıl Coşkusu Her Mekânda ve Şartta Bizimle' konulu fotoğrafıyla, Çiğdem Yıldırım 'Neşe Doluyor İnsan' konulu fotoğrafıyla  dördüncü haftanın kazananı oldular.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 'Geleceğim Hayal Gücüm de Saklı' fotoğraf yarışmasına her hafta öğrencilerimizin ilgisinin artmasından mutluluk duyduğunu ifade ederek, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize akademik derslerinin yanı sıra sosyal kültürel faaliyetlerle ilgili de çok sayıda etkinlik hazırladıklarını ifade etti. 

Durmuş bu süreçte il milli eğitim arge birimi başta olmak üzere ilimiz genelindeki tüm öğretmenlerimizin, okul yöneticilerimizin, ilçe milli eğitim müdürleri mizin üstün performans gösterdiklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER