Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Sakaryalı yazar Cevriye Oymak, Bilgi Evi'nde çocuklarla buluştu.

Adapazarı'nı Şiirle Sevdiler

Cevriye Oymak Çocuklarla Buluştu
Adapazarı Belediyesi Kasım ayı kültür sanat programları devam ediyor. Dünya Çocuk Kitapları Haftası kapsamında SakaryaYazar Cevriye Oymak, çocuklarla buluştu. Adapazarı Belediyesi Merkez Bilgi Evi Seminer Salonu'nda gerçekleşen söyleşide eğlenceli anlar yaşandı.

Yıllar Sonra Hatırlamak İçin
Çocuklarla Adapazarı şiirleri okuyan Cevriye Oymak, öğütler de vererek, “Bol bol kitap okumalısınız. Bir kitabı elinize aldığınızda baskısından, kapağından, yazı karakterinden, resimlerinden değerlendirmeler yapınız.  Okuduğunuz kitaplardan ikişer cümle not almanız dahi çok önemli. Yıllar sonra dönüp baktığında çocukluğunuzun basamaklarını görürsünüz.” diyerek etkinliği düzenleyen Adapazarı Belediyesi’ne ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e teşekkür etti.

Çelikel'den Teşekkür
Programın sonunda Yazar Oymak'a teşekkür eden Çelikel, “Tüm imkanlarımızı geleceğimiz olan çocuklarımız için seferber ettik. Sizlerin hedefleri olmalı ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmalısınız. Kitap okumalı ve araştırma yapmalısınız. Çok güzel bir program oldu. Kıymetli yazarımıza çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 13:13
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER