"Baba" çok beğenildi

Akyazı Belediyesinin sokaktan sanata tiyatro ekibi Sakarya 1. si ve Marmara 4. cüsü olarak ödül almış olan "Baba" isimli tiyatro oyununu Sosyal Geliş Merkezi salonunda oynadı.

"Baba" çok beğenildi

Sergilenen ödüllü BABA isimli tiyatro oyununa Akyazılılar daha önceki gösterilerde olduğu gibi bu oyuna da büyük ilgi gösterdi ve oyunun sergilendiği salon hınca hınç Akyazılılar tarafından dolduruldu.

Ödüllü oyunda Tamer Nalbant, Esra Badem, Alpaslan Türkeş Akgün, Damla Tekmen, Ahsen Cihan, Ceren Tanrıkulu, Beyza Çetin, Ebrar Sahra Kaya, Sedef Nisa Özen, Ertuğrul Ünlütürk, Zeynep Yılmaztürk rol aldılar. Oyunun Mehmet Furkan Özel yönetirken, Rejide Burhan Sayman, dekorda da  Mehmet Ali Sayılı ile Enes Bodur görev yaptılar.

Oyunu büyük bir dikkatle izleyen ve çok beğendiğini söyleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan oyundan sonra sahneye inerek oyunda rol alan sanatçıları tek tek tebrik etti ve başarılarının devamı dileğinde bulundu.

Gerçekleşen tiyatro oyununa Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın yanı sıra Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Belediye Başkan yardımcıları, bazı Sivil Toplum Kuruluş başkan ve yöneticileri,  bazı Mahalle Muhtarları ile kalabalık bir seyirci topluluğu izledi ve oyundan sonra sanatçılar ayakta alkışlandı. Kenan CERTEL

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER