Bacağı kesilen kediyi sahiplenince...

Sakarya’da yaşayan Ahsen Akdemir (29), özel klinikte karşılaştığı, bir bacağı kesilen kediyi sahiplendi. Akdemir, kediyle geçirdiği anları sosyal medyadan paylaşırken, görüntüler çok sayıda kullanıcı tarafından beğenildi.

Bacağı kesilen kediyi sahiplenince...

Serdivan’da yaşayan Ahsen Akdemir, babası İsmet Akdemir ile gittiği özel bir klinikte bacağı kesilen kediyi gördü. Klinikte kedinin trafik kazası geçirdiğini, bacağının kesildiğini öğrenen Ahsen Akdemir, duyduklarından etkilenerek, kediyi sahiplendi. Kediyi evine getiren ve bakımlarını yapan Akdemir’in, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videolar  beğenildi. 'Ekim' ismini verdiği kedisiyle çekilen videolarının yanı sıra daha önceden de farklı hastalıkları bulunan sokak hayvanlarıyla da çekilen videolarını sosyal medyada paylaşan Ahsen Akdemir’in görüntüleri, çok sayıda kullanıcı tarafından beğenildi.

Demirören Haber Ajansı

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 11:52
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerekli
Gerekli - 2 ay Önce

Ahsen, benimle evlen:)

Yusuf Sarı GÜMÜŞHANE
Yusuf Sarı GÜMÜŞHANE - 2 ay Önce

ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ALLAHIM SİZİ DARDA KOYMASIN.

Sezgin Erdem.
Sezgin Erdem. - 2 ay Önce

Az önce televizyon haberlerinde gördüm. Çok duygulandım. Tüm hayvan severler ve kendim adıma çok teşekkür ediyorum. Böyle haberleri gördükçe seviniyoruz. Allah senden razı olsun. İyi ki varsın.