Büyükşehir'de trafik bilinci gelişiyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından trafik atölyesi çalışanlarına ’Güvenli Sürüş Kuralları ve Yaya önceliği Trafik Bilinci’ eğitimi verildi.

Büyükşehir'de trafik bilinci gelişiyor

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından hizmet içi personel eğitimleri devam ediyor. Bu kapsamda trafik atölyesi çalışanlarına ’Güvenli Sürüş Kuralları ve Yaya önceliği Trafik Bilinci’ eğitimi verildi.

Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafınca yapılan açıklamada, şehrin her noktasında 7 gün 24 saat görev yapan trafik ekiplerimizin mevcut bilgilerini tazelemek üzere ’Güvenli Sürüş Kuralları ve Yaya önceliği Trafik Bilinci’ eğitimini gerçekleştirdik. 

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bu eğitimlerle personellerimiz vatandaşımıza daha rahat ve güvenli hizmeti sağlayacaklar” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
FAtih i
FAtih i - 1 yıl Önce

Evet kirmizi yesil isigida anlatin gecen kirmizi isikta duruyorum cocuguma anlatiyorum ki hergelen kirmizida gecti ve orda duran polisler hic bisey demediler okadar herkes duydu anlattigimi cocuga yinede gectiler böyle insanlik ölmüs birde polisler bunlara neden ceza kesmez nasil bir memleket herkes cöp atar herkes kural delme derdinde