Çocuklarla geleneksel oyunları oynadılar

Gençlik Merkezlerine bağlı Gönüllü gençler, Kamışlı Mahallesindeki çocuklarla geleneksel oyunlar oynayarak eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladı 

Çocuklarla geleneksel oyunları oynadılar

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerine bağlı Gönüllü gençler, "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana" etkinliği kapsamında Erenler İlçesine bağlı Kamışlı Mahallesine bir dizi etkinlikler yapmak için gençlerle buluştu. 
Genç Liderler öndeliğinde, Kamışlı Mahallesindeki gençlere Matrak, langırt, ip parkuru, okçuluk, dart ve benzeri bir çok eğlendirici etkinlikler ile , sosyal medyadan uzak bir hafta sonu geçirmelerini sağlandı.
Uluslararası Damla Gönüllüsü gençlerle ile birlikte okul duvarlarına eğlenceli çizimler yapıldı. Öte yandan da çocukların yüzlerini boyayarak güzelliklerine güzellik katıldı. 
Gençlik ve Spor İl Müdür Arif Özsoy , Gençlik Merkezi yöneticilerine ve personelle teşekkür ederek,  “Sosyal Medyadan , Sosyal Meydana” etkinliğinde bizlerin yanında olan gönüllü gençlerimize, Uluslararası Damla Gönüllüleri'ne, mahalle halkına ve çocukların yüzlerinin gülmesine vesile olan herkese teşekkür ediyorum “ dedi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER