Doğa Çiçekçilik Antalya'ya iddialı gidiyor 

Türkiye Çiçekçiler Birliği'nin düzenlediği "Çiçekçiliğin Enleri" ödül töreninde Sakarya'yı Doğa Çiçekçilik temsil edecek. 

Doğa Çiçekçilik Antalya'ya iddialı gidiyor 

Türkiye'de çiçekçilik sektörünün gelişmesi ve teknolojik gelişmelere hızlı biçimde entegre olması için faaliyetlerini sürdüren TÇB ve Türkiye çiçek filosu her yıl Ekim ayında eğitim semineri ve ödül töreni düzenliyor. Bu yıl 6.'sı düzenlenecek olan seminer 14-17 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek. Ödül töreni çiçekçilik sanatını ilgelendiren ve güzelleştiren 15 ayrı kategoride yapılacak.
Çeşitli illerden yarışmaya katılacak yüzlerce çiçekçiler içinde ilimizi Doğa Çiçekçilik temsil edecek. 
Son iki yılda üst üste aldığı ödüllerle ilimizi gururlandıran Doğa çiçekçiliğin sahibi M.Burak Güleç, "Bu ve bunun gibi yarışmalar bizim aynamızdır yüzlerce çiçekçi esnafının içinde ödül için mücadele edeceğiz severek yaptığımız ve insanlara mutluluk dağıtımında katkı yaptığımız  özel günlerde aracı olduğumuz iş yerimizin mesleki birikimini en iyi şekilde temsil ederek bu yılda 15 ödülden birisini ilimize getireceğimize inanıyoruz. Güzel Sakaryamızın tüm sinerjisini arkamıza alarak belirtilen tarihte Antalya'da olacağız. Bu etkinliği düzenleyen ve ülkemizde çiçekçilik sanatıyla ilgili tümgelişmelere katkı sağlayan TÇB VE Türkiye Çiçek Filosu Başkanı İsmail Başaran'a sonsuz teşekkürler ederiz" dedi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER