Gençlik ve Spor ailesinden polise sürpriz kutlama

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın 175. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Sakarya polisine sürpriz bir kutlama yaptı 

Gençlik ve Spor ailesinden polise sürpriz kutlama

10 Nisan 1845’te kurulan Türk Polis Teşkilatının , kuruluşunun 175. yılı tüm yurtta büyük bir coşkuyla kutlanırken Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü de, İlimizde görev yapan polisleri bu anlamlı günlerinde yalnız bırakmayarak, onları unutmadığını gösterdi. 
Sakarya Polis Teşkilatı adına İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya'yı makamında ziyaret eden GSİM yetkilileri, her hal ve şart altında, ülkesinin ve milletinin güveni, huzuru ve refahı için, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan vatansever polislerimizin175. kuruluş yıldönümünü kutlayarak onlara vazifelerinde üstün başarılar dileyip Emniyet Müdürü Fatih Kaya'yla pasta kestiler. Emniyet Müdürü Fatih Kaya ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu, Emniyet Teşkilatının dün ve bugün olduğu gibi, yarın da devletinin ve milletinin yanında olacağını; onların selameti için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağının altını çizerken bu anlamlı günlerinde kendilerini unutmayan Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Emniyet mensupları adına teşekkür etti.
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, aynı zamanda İlimize yeni atandığı için KYK Yurtlarından Sakarya Yurdunda tedbiren karantina altında tutulan teşkilat mensuplarının da, bu anlamlı gününü kutlayıp onlarla müzik eşliğinde eğlenerek, onları yalnız bırakmadı. Yetkililer aynı zamanda karantina altındaki Ozanlar Mahallesi Meşe Sokakta görev başında olan polis ekiplerine de pasta kesip ikram etti. 
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; 'Milletinin ve Devletinin her daim yanında olan bu güzide teşkilatımızın, nice 175. yıllarını milletçe kutlamayı dileyerek tüm emniyet mensuplarına vazifelerinde üstün başarılar diledi.
 
 

banner3
YORUM EKLE