Genel Müdür Yardımcısından Sakarya’ya Tam Not

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, incelemelerde bulunmak için geldiği Sakarya'daki birimlere ve tesislere tam not verdi

Genel Müdür Yardımcısından Sakarya’ya Tam Not


Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Sakarya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Özdemir’e , Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy eşlik ederek Sakarya’daki Yurtlar Hakkında bilgiler verdi. 
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, İl Merkezindeki Yurtların tamamını ve Hendek’teki Abdurrahman Gürses ve Kız Yurdunu gezdi. Özdemir , Yurt Personelleri ile kısa toplantı yapıp yurtlarda yapılan eğitim hakkında detaylı bilgi aldı. Sosyal donatı alanlarını gezerek incelemelerde bulundu.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret ederek,şube müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. İl Müdürü Arif Özsoy toplantı sonrası KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir'e yurtlarda öğrencilerin yaptığı bir tabloyu hediye etti.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sabahattin Zaim yurdunda incelemelerde bulunarak, yurtda bulunan sosyal donatı alanlarını ve spor tesislerini gezdi.
Öğrenciler boş zamanlarında hobi bahçelerinde vakit geçiriyor hem stres atıyorlar hemde enerjilerini toprakla atıyor kendi sebzelerini ve kendi çiçeklerini üretiyorlar. Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, Sabahattin Zaim yurdunda hobi bahçelerini yerinde inceledi.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir  Arif Nihat Asya yurdunu ziyaret etti. Öğrenciler ile sohbet ederek hasbihal etti.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Arif Nihat Asya Yurdu konferans salonunda öğrenciler ile bir araya gelerek "İletişim" konulu konferans gerçekleştirdi. 
KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Arif Nihat Asya Yurdu konferans salonunda öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiği "İletişim" konulu konferansı, il Müdürü Arif Özsoy'un Hediye takdimi ile sona erdi. Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdunda öğrencilerimiz ile bir araya geldi. Yurt konferans salonunda öğrencilerin yoğun katılımları ile konferans düzenlendi. 
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdu konferans salonunda öğrencilerin sorularını cevapladı. 
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdumuz konferans salonunda yaptığı konferans sonunda yurt öğrenci temsilcisi yurt öğrencileri adına tablo hediye ederken, KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir'e öğrencilerin yoğun ilgisi vardı.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdunda konferans sonunda yurdunun sosyal donatı alanlarını ve Spor alanlarını gezerek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy'dan detaylı bilgiler aldı.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdunda Hikmethane dersine katıldı daha sonra Millet Kıraathanesini ziyaret ederek Öğrencilerle sohbet etti. 
KYK Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Muhammet Fatih Safitürk yurdunda incelemeler de bulurken, Muhammet Fatih Safitürk camiini ve Halı sahayı gezdi öğrencilerin sorularını yanıtladı.  
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir, İl Müdürü Arif Özsoy ile birlikte Hendek yurdunu ziyarette bulundular. Yurtda yapılan eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra yurt yemekhanesini gezerek gerekli incelemelerde bulundu.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Hendek  Abdurrahman Gürses yurdunu ziyaret ederek öğrenciler ve eğitim sorumlusu personeller ile görüştü. Yurt hobi bahçesi ve sosyal donatı alanları gezdikden sonra,Yurt Müdürü Seyit Tufan tarafından hediye takdim edildi.
Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir bu sene yeni açılan Ayşe Hümeyra Ökten yurdunu ziyaret etti. Özdemir, Yurt hakkında İl Müdürü Arif Özsoy'dan detaylı bilgiler alıp öğrenciler ve personel ile hasbihal etti.
Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir Sakarya yurdu ve Rahime Sultan yurtlarımızı ziyaret etti, yurt personelleri ile görüştü, yurtlarda yapılan eğitim faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler aldı. Özdemir, öğrenci temsilcileri ile görüştü ve yurdun eğitim ve sosyal donatı alanlarını gezdi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre karakullukçu
Emre karakullukçu - 1 yıl Önce

Rabbim esirgesin böyle şeylerden

SIRADAKİ HABER