Işıksu’dan Öğrencileri Mutlu Eden Cevap

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, kendisini ziyarete gelen Osmanbey İlkokulu öğrencileri Ecrin ve Hamza’yı kırmayarak okullarına gitti ve öğrencilere röportaj verdi

Işıksu’dan Öğrencileri Mutlu Eden Cevap

Öğrencilerle Okullarında Röportaj
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, başkan yardımcısı Yusuf Özden ile birlikte Osmanbey İlkokulu Müdürü Tuğba Tunar ve öğrencileri Ecrin ve Hamza’yı Adapazarı Belediyesi’nde misafir etti. Öğrencilerin okullarında röportaj yapalım davetine hemen icabet eden Başkan Işıksu, 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde bulunan Osmanbey İlkokulu’na giderek öğretmen ve öğrencilerle buluştu, Ecrin ve Hamza ile röportaj yaptı. Başkan Işıksu’ya Başkan Yardımcısı Yusuf Özden ve 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik eşlik etti.

Evlatlarımız İçin Çok Çalışmaya Devam
Adapazarı’nı çok daha güzel günlere kavuşturmak için gayretli çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Evlatlarımızı görünce çalışma şevkimiz daha da artıyor. Ecrin ile Hamza çok güzel teklifle geldiler, röportajlarında bayağı da zorladılar. Gelecekte çok başarılı gazeteciler olacaklarına inanıyorum. Bugünümüzün mutluluğu, yarınlarımızın umudu olan evlatlarımızla her zaman beraber olmaya devam edecek ve onlara yakışan, çok daha güzel bir Adapazarı için çalışmayı sürdüreceğiz. Çünkü hepimiz evlatlarımızı ve Adapazarı’mızı çok seviyoruz.” ifadelerini kullandı. 


 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER