Kahramanlara asılsız ihbar sürprizi... 

Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Korucuk mahallesi 1681 ada sakinleri, 112’yi arayarak asılsız ihbar verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri karşılaştıkları sürprizi görünce duygulandı 

Kahramanlara asılsız ihbar sürprizi... 

Kovid-19 salgını nedeniyle gece-gündüz demeden ailelerinden uzakta kalan kahraman sağlık çalışanlarına Adapazarı Korucuk Mahallesi 1681 ada sakinleri, asılsız ihbar vererek sürpriz hazırladı. Olay yerine gelen sağlık çalışanları karşılaştıkları tabloyu görünce çok duygulandı. Mahalle sakinleri, moral vermek adına sürpriz hazırladıklarını belirterek, “Yaklaşık 1 buçuk aydır canı pahasına bizler için görev başında olan sağlık çalışanlarımıza moral vermek adına sürpriz hazırladık. Çok mutlu oldular. Onlar asla yalnız değiller. Onlar hepimizin kahramanıdır” ifadelerini kullandılar. 

“DUYGULANDIK”

Karşılaştıkları sürprizi görünce duygulandıklarını söyleyen kahraman sağlık çalışanları ise; “İhbar üzerine buraya gelmek için yola çıkmıştık. Fakat buraya geldikten sonra karşımızdaki tabloyu görünce çok duygulandık. Bütün arkadaşlarımıza moral kaynağı oldu. Herkes evlerinden bir şeyler hazırlayarak sürpriz yapmış. Emeği geçen bütün vatandaşlara teşekkür ediyoruz. Bizler sizler için sahadayız. Onların da bizler için ve kendi sağlıkları için evlerinde kalmasını istiyoruz. Hep birlikte bu virüsü atlatacağız” dedi.

banner3
YORUM EKLE