Maske ve dezenfektanlar kapılara gidiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelinde başlatılan ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Dağıtım ekipleri Taraklı ve Pamukova ilçelerinde çalışmalarını tamamladı

Maske ve dezenfektanlar kapılara gidiyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehir genelinde başlatılan ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından oluşturulan maske dağıtım ekipleri planlı ve düzenli gerçekleştirdiği çalışmalarda Taraklı ve Pamukova ilçelerinde ki dağıtım çalışmalarını tamamladı. Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlamasını değerlendiren Büyükşehir ekipleri, bugüne kadar Karapürçek, Söğütlü, Taraklı ve Pamukova ilçelerini tamamlamış oldu. Ayrıca merkezde Güneşler, Tığcılar, Yağcılar, Maltepe, Karaman Mahallelerinde dağıtım yapıldı ve devam ediyor.

Hız kesmeden devam ediyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Her haneye ücretsiz maske ve dezenfektan dağıtımı çalışmalarımız devam ediyor. Dağıtım ekiplerimiz hummalı bir çalışma sonucu Taraklı ve Pamukova ilçelerimizde dağıtım çalışmalarını tamamladılar. Ekiplerimiz hummalı bir çalışma gerçekleştirerek diğer ilçelerde planlı ve düzenli bir şekilde hız kesmeden dağıtıma devam edecektir” denildi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Yılmaz
İbrahim Yılmaz - 5 ay Önce

Ya iyi güzel yaziyonuzda bu maske dağıtımı bize niye ugramiyo hiç 2bucuk aydır başvurdunuz halde bitane maske bile alamadık şehir merkezlerindeki özel budagitim sekermahallede kimseden duymadım aldım diye birazda buralara uğraşınlar lutfen

6hasan emre
6hasan emre - 5 ay Önce

Karasıya gelecekmisiniz yermisgudurkapimiza tiklayanyok

Huriye yalcinkaya
Huriye yalcinkaya - 5 ay Önce

Merak etimden soruyorum yağcılarda kimlere maske dağıtılmış bizlere ulaşmadı

A Hikmet ŞENLEN
A Hikmet ŞENLEN - 5 ay Önce

Korucuk mah unutulmasın

Sakaryali
Sakaryali - 5 ay Önce

Biz neden hic göremiyoruz bunlari

Erdal dogan
Erdal dogan - 5 ay Önce

Bize maske gelmesin gerekte duymuyorum 5 maske 5 TL 20 maske bir adet dezantefe toplam 30 TL 1ay olucak nerdeyse adapazarinin tam göbeğinde oturuyoruz katli pazaryerinin orada ne kadar uzakmisizda gelmiyor evlere adamlar pamuk ova tarafına dağıtıyor merkeze el uzatan yok ben istememde ihtiyacı olanlara verin.

SIRADAKİ HABER