Motosikletlilerden 15 Temmuz sürüşü

15 Temmuz etkinliği yapan motosikletliler Sakarya'da karşılandı. Şehit Polisin evini ve kabrini ziyaret eden sürücülere, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de motosikletle eşlik etti 

Motosikletlilerden 15 Temmuz sürüşü

sakaryayenihaber.com - 
Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Sürüşü" İstanbul'dan başladı.
Motosiklet tutkunları 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bir araya gelerek buradan konvoy halinde Ankara'ya doğru hareket etti.
Saat 06.00'da başlayan "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Sürüşü" kapsamında sürücüler, Kocaeli, Sakarya, Düzce ve Bolu'dan geçerek Ankara'da Özel Kuvvetler Komutanlığı önündeki anma törenine katılacak.
Konvoy, Ankara'daki törenin ardından ise, Şehit Ömer Halisdemir'in Niğde'nin Bor ilçesindeki kabrine doğru hareket edecek.

YÜCE, SOFUOĞLU VE KAYA MOTOSİKLETLE KARŞILADI
Motosikletlileri, TEM Otoyolu Arifiye gişelerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Dünya SüperSport Şampiyonu Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve  motosiklet yarışçısı Toprak Razgatlıoğlu karşıladı. 

Sürücülerle birlikte motosiklete binen Başkan Yüce, Sofuoğlu ve Kaya 15 Temmuz Şehidi Polis Memuru Serdar Gökbayrak’ın Arifiye'deki kabrini ve evini ziyaret ettiler. 

 Başkan Yüce, “Hain darbe girişiminde can veren şehitlerimizi anmak adına yapılan saygı sürüşüne katıldık. Şehitlerimizin ruhu şad olsun” dedi.
Şehidin ailesi ile bir süre sohbet ettikten sonra Ankara'daki törene katılmak için konvoy hareket etti.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 13:18
banner3
YORUM EKLE