Recep Turgay oğlunu evlendirdi 

Ankara'da çeşitli görevler yaptıktan sonra Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde uzun yıllar hastane müdürlüğü yapan Recep Turgay oğlunu evlendirdi 

Recep Turgay oğlunu evlendirdi 

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde uzun yıllar hastane müdürlüğü görevinde bulunan Recep Turgay ve Hacer Turgay'un oğulları inşaat mühendisi Gökberk Turgay ile Saliha-Ahmet Turan'ın kızları özel bir okulda Almanca Öğretmeni olan Gülay Turan düzenlenen düğün cemiyetiyle dünyaevine girdi.
Düğün törenine İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü başta olmak üzere hastanelerin başhekimleri, doktorlar ve çok sayıda sağlık personeli eşleriyle birlikte katıldı.
Sakarya’daki görevinin yanısıra Ankara’daki hastanelerde de uzun süre başarılı bir şekilde yöneticilik yapan Recep Turgay’ı en mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
Turgay ve Turan Aileleri çocuklarının mürüvvetinde misafirlerle yakından ilgilenirken, ömür boyu sürecek bir yaşama adım atan Gülay-Gökberk Turgay çifti gece boyunca gülen yüzleriyle dikkat çektiler.
Davetlilerin huzuruna alkışlar eşliğinde çıkan Gülay-Gökberk Turgay çifti nikâh merasimi, ilk dans, pasta kesimi, takı töreni ve sonrasında çalan güzel müzikler eşliğinde yeni bir hayata yelken açtılar.

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21