Şampiyon Özgenur’dan Örnek Davranış

Muay Thai Şampiyonu Özgenur Avcıl Sosyal Sorumluluk ve toplum bilinci projesi adı altında Hendek Devlet Hastanesi çocuk servisinde yatan çocukları ziyaret etti.

Şampiyon Özgenur’dan Örnek Davranış

Hendek Muay Thai Spor Kulübü ve aynı zamanda KOK (Kıng Of Kıngs) Organizasyonları, Kıckboks Ve Muay Thai Profesyonel Sporcusu Şampiyon Özgenur Avcıl Sosyal Sorumluluk ve toplum bilinci projesi adı altında Hendek Devlet Hastanesi çocuk servisinde yatan çocukları ziyaret etti.
Şampiyon Sporcu Özgenur Avcıl Hendek Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Hemşirelerine ve yatan farklı yaş grubundaki çocuklara ve ailelerine karanfil ve hediyeler vererek geçmiş olsun dileklerini iletti.  Avcıl; Hendek Devlet Hastanesi Başhekimine, Hastane Müdürüne, Doktorlarına, hemşirelere, sağlık çalışanlarına ve tüm personele teşekkür etti ve "lütfen sporun içinde kalın" diyerek sözlerini tamamladı.
Muay Thai Kulüp Başkanı Murat Tokat ve Kulüp Baş Antrenörü Erkan Yılmaz yaptıkları açıklamada “Böyle bilinçli ve kaliteli sporcuları yetiştirmenin onurunu yaşıyoruz ve böyle sporcularda yetiştirmeye devam edeceğiz diyerek hastane görevlilerine teşekkür ederek sözlerini noktaladılar.

MEHMET KAVİS

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER