Sınava hazırlanan öğrencilere çorba ikramı 

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), vize sınavlarına SAÜ Kütüphanesine çalışan öğrencilere çorba ikramında bulunuyor

Sınava hazırlanan öğrencilere çorba ikramı 

sakaryayenihaber.com -

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), vize sınavlarına üniversite kütüphanesinde çalışan öğrencilere çorba ikramında bulunuyor. Vizelerin sona ereceği 20 Kasım'a kadar her akşam saat 22.00 ile 23.00 arası, sabahları ise 06.00 ile 07.00 arasında çorba ikramı yapılacak. SAÜ Rektörü Fatih Savaşan'ın da sık sık katıldığı ikrama bu akşam Sakarya Büyükşehir Belediye (SBB) Başkanı Ekrem Yüce de konuk oldu. Başkan Yüce ve Rektör Savaşan daha sonra öğrencilerle çay içerek sohbet etti. 
SBB Başkanı Ekrem Yüce; "Vizeler ile birlikte öğrenci kardeşlerimizin de yoğun mesaileri başladı. Biz de öğrencilerimizin daha rahat çalışabilmesi için çorba servisinde bulunduk. Çorbadan sonra çay eşliğinde kardeşlerimizin gelecek planları hakkında güzel bir sohbetimiz oldu. Rabbim emeklerinizin karşılığını en güzel şekilde versin İnşallah. Derslerinizde ve sınavlarda başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan'a SAÜ Genel Sekreteri Yaşar Kahraman ile Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Fatih Yardımcıoğlu da eşlik etti. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2019, 00:59
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER