TKB’den kadın girişimcilere ziyaret 

Türk Kadınlar Birliği (TKB) Sakarya Şube Başkanlığı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti. 

TKB’den kadın girişimcilere ziyaret 

Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan Dirim tarafından karşılanan Yağan, makam odasında bir süre sohbet etti. Başkan Yağan, çalıştay çalışması başta olmak üzere kadın çiftçiler üzerinden sürdürülebilir tarım, kadınların küresel ısınmaya karşı sorunları gibi konular konuşuldu. 
FİKİR ALIŞ VERİŞİ
Yağan, “Öncelikle Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zehra Dirim ve yönetim kurulu üyelerinin misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın çiftçi üzerinden sürdürülebilir tarım konusu, kadınların küresel ısınmaya karşı sorunları ve kadın kooperatifinin kurulması adına düşüncelerimizi karşılıklı olarak aktardık” şeklinde konuşurken, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dirim ise Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şube Başkanı Tevhide Yağan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnun kaldıklarını ifade etti. Zehra Berre Uztürer

Sakarya Yenihaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21