Trafik eğitimi sonrası lokum ikramı... 

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Büro personelleri tarafından Camili Yenikent Kız İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere trafik eğitimi verildi.

Trafik eğitimi sonrası lokum ikramı... 

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü eğitim büro personeli Polis Memuru Murat Ünal tarafından verilen eğitimde; Emniyet kemerinin önemi, Yolda yürürken ve araçta seyir halinde cep telefonu ile konuşmanın zararları, Bisiklet ve Motosiklet kullanırken kask kullanmanın önemi, Trafikte sorumlu, saygılı ve sabırlı olmanın önemi, Trafik kurallarına uymanın birey ve toplum hayatına etkileri, trafik kurallarının etkin bir şekilde uygulanması, Taşıtlara binerken, taşıtlardan inerken ve taşıtlarda yolculuk ederken dikkat edilmesi gereken kurallar anlatıldı.
Trafik Eğitimi sonrası Yenikent Kız İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu öğrencileri Mevlit Kandili dolayısıyla Lokum ve Gülsuyu ikramında bulunarak, tüm İslam Aleminin mübarek  Mevlit Kandilini tebrik ettiler. Yenikent Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Erdal Erdem, eğitimler için İl Emniyet Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne okulu ve öğrencileri adına teşekkür etti.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 15:51
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER