Vekillerden kan bağışı kampanyası destek!

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkanı Yunus Tever,  Sakarya Gazeteciler Cemiyeti (SGC) işbirliği ile Demokrasi Meydanı’nda açılan  Kızılay Kan Bağış kampanyasına destek verdiler. 

Vekillerden kan bağışı kampanyası destek!

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti ile Kızılay Sakarya Şubesi; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kan bağışı kampanyası başlatmıştı. Cuma gününe kadar sürecek olan kampanyaya destekler de devam ediyor. 

Demokrasi Meydanı’nda Cumartesi günü başlayan ve devam eden kan bağış kampanyasına AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un yanında Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Başkanı Yunus Tever, gazetemiz İmtiyaz Sahibi Turan Kalfa da destek verdi. Yavuz, bir ünite kanın bir hayat kurtardığını belirterek, “Bu kutsal bir görevdir. Verdiğiniz her damla kanın bir hayat kurtardığını unutmayın. Sağlıklı herkesi bu kutsal görevi yerine getirmeye davet ediyorum. Kampanyaya öncülük eden Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ne de teşekkür ediyorum” dedi.
SGC Başkanı Sezai Matur, kan bağışı kampanyasına destek veren  Yavuz, Atabek, Tever ve beraberindeki partililere teşekkür etti. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER