Yeteneklerini sanat merkezinde keşfediyorlar 

12 yıllık deneyimi ile çocukların yanında yetişkinlere de resim, müzik, dans, bale eğitimi veren Sakarya’nın MEB onaylı tek sanat merkezi olan SEGAH SANAT, ayrıca müzik bölümü ve resim bölümü yetenek sınavlarına hazırlıyor.

Yeteneklerini sanat merkezinde keşfediyorlar 


EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR
Çark Caddesi Atatürk Lisesi karşısında her türlü donanımı, hijyen ortamı ile çocuklarınızın sosyal gelişimine katkıda bulunan SEGAH Sanat Merkezi, çocuklara eğlendirerek öğrenmenin keyfini yaşatıyor. Ayrıca yetişkin öğrenciler de tüm eğitimlerden yararlanabiliyor.

DENEYİMLİ KADRO
2008 yılından bu yana bünyesinde çalışan bir çok deneyimli öğretmeni ile Müzik, Resim, Dans ve Bale  eğitimleri ile sanata duyarlı, yüzlerce öğrenci yetiştirmiş  ve yetiştirmeye devam eden SEGAH Sanat Merkezi, ayrıca ingiliz Kraliyet Müzik Okulları ABRSM Resmi sınav merkezi.

BÜYÜK GURUR
SEGAH Sanat Merkezi ile en büyük hayalini gerçekleştirdiğini söyleyen Güray Tenekeci, “Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olup yüksek lisansımı Haliç Üniversitesinde tamamlamış bulunmaktayım. Üniversite öğrencisi olduğum yıllarda hayalini kurduğum bu yeri, fakültenin son sınıfındayken küçük bir atölye olarak hayata geçirdim. Her yıl artan ilgi ile büyüttüğümüz SEGAH, bugün Sakarya’nın MEB onaylı tek sanat merkezi olma gururunu yaşatıyor bize.

GRUP VE ÖZEL DERSLER
12 yıllık tecrübemiz, deneyimli hocalarımız ile keman, bağlama, gitar, ney, ud, bateri, yan flüt, piyano, klarnet ile enstrüman kurslarımız, şan dersi ile müzik bölümlerine hazırlık. Karakalem, sulu boya, akrilik, yağlı boya, ahşap boyama, cam boyama kurslarımız ile resim bölümlerine hazırlık. Bale, modern dans, zumba, düğün dansı, halk oyunları ile dans kurslarımız. Drama, tiyatro, diksiyon kurslarımız ile sahne sanatları eğitimleri veriyoruz. Çocuklarınızın sosyal gelişimine büyük katkı sağlayacak, onların yeteneklerini ortaya çıkaracak kurslarımıza bekliyoruz. Grup çalışmalarımız yanında özel derslerimiz ile de hizmetinizdeyiz” dedi.
ÜCRETSİZ TANIŞMA DERSLERİ
www.segah.com.tr adresimizden bilgi  alınabileceğinin de altını çizen Tenekeci, sanatseverleri ücretsiz tanışma derslerine davet etti.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 14:21
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER