Yusuf bebeğe ilk adım hediyesi Fatih Kaya’dan...

Doğduktan sonra 7 ay boyunca yoğun bakımda kalan yaşamasına ihtimal vermeyen doktorları yanıltarak hayata tutunan Yusuf bebek ilk adımını attı. Bu mutlu günde Yusuf bebeğe ilk adım hediyesini Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya verdi.

Yusuf bebeğe ilk adım hediyesi Fatih Kaya’dan...

Sakarya’nın Adapazarı İlçesine bağlı Şeker Mahallede yaşayan İbrahim ve Naciye Bozkurt çiftinin en küçük çocukları olan Yusuf Bozkurt, doğduktan sonra 7 ay boyunca yoğun bakımda kalmıştı. Fosfor Metabolizması Bozukluğu teşhisi konan ve bu yüzden yoğun bakımda cihazlara bağlı olarak yaşamını sürdüren minik Yusuf için doktorlar 14 gün içinde öleceğini söylemiş ancak Yusuf hayata tutunmuştu. 

Sakarya Valiliği tarafından daha öncede başlatılan yardım kampanyasında toplanan para ile ilacı temin edilen Yusuf, solunum cihazından kurtulmuş ve yoğun bakımdan çıkmıştı.

Yusuf bebek şimdi bir yaşını geçti ve yürüteç ile ilk adımını atmaya başladı. 

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, ailenin bu mutlu gününde onları yalnız bırakmadı. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis memurları ile çeşitli hediyeler gönderen Kaya, Yusuf bebeğe sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmesini diledi.

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın bu jestinden çok memnun kalan aile teşekkür ettiler.


Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 10:26
banner3
YORUM EKLE