Yavuz Sokak’tan şikayet var

Yavuz Sokak’tan şikayet var

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan okurumuz Çark Caddesi Yavuz Sokak ile ilgili sıkıntısını dile getirdi. Okurumuz, “Belediye zabıtamız sağolsun son günlerde denetimlerini arttırdı ama herhalde Yavuz Sokak’ı unuttular.

Sokakta hem seyyar satıcılar hem de dükkan sahipleri tezgahlarını yola seriyor. Yetkililerin bir an evvel bu bölgeye çözüm bulmasını istiyoruz. Yetkililerin Orhan Camii avlusuna gösterdiği hassasiyeti bu bölgeye de göstersin” dedi.

Evet okurumuzun anlattıkları böyle. Yetkililere iletmiş olalım.

+++++++++++

Bu kadarına da pes!

Yukardaki başlığı haberlerde kullanmayı çok doğru bulmuyorum ama bu haber için kullanmayı uygun gördüm. Büyükşehir Belediyesi bisiklet kullanımının yaygın olduğu şehrimizde muhtelif yerlere Bisiklet Tamir istasyonu kurdu.

Ancak bazı kendini bilmezler tamir istasyonlarındaki bütün malzemeleri çalmışlar. Görenin içinin sızladığı manzarayı gönderen okurumuz, “Kutuların içini boşaltmışlar. Bu kendini bilmezler yüzünden herkes mağdur oluyor. Belediye bunları kilitlemek mi zorunda. Gerçekten çok üzücü” dedi.

Evet okurumuzun anlattıkları böyle. Yetkililere iletelim.

++++++++

Bölgede önlem alınmalı

Gazetemizin Whatsapp İhbar Hattı’na ulaşan bir okurumuz, Güney Mobilyacılar Sanayi Sitesi’nden Adacenter’e giden yolda sürekli kazaların yaşandığını belirterek önlem alınmasını istedi. Okurumuz, “Bölgeye ya ışık koysunlar ya da önlem alsınlar. Sürekli maddi hasarla atlatılan kazaların ilerde can kaybına dönüşmeyeceği ne malum.

Her gün aynı manzarayla karşılaşıyoruz” dedi.

Evet okurumuzun şikayetini ilgililere iletelim.

+++++++++

Büyükşehir’den o haberle

ilgili açıklama yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) tarafından Sapanca’da atıksu terfi merkeziyle Işık Sitesi civarındaki göçükten kaynaklı olarak göle atıksu karıştığına yönelik köşemizde yayınlanan haberlere ilişkin bir açıklama yayınlandı.

YORUM EKLE

banner7

banner6