Ekşi: 3 milyon ödeyip sorunu çözeceğiz!

sakaryayenihaber.com – Erdem YILDIRIM

Bu sezon TFF 2.Lig’de ses getiren bir kadro oluşturan Sakaryaspor’da şimdi gözler transfer tahtasının açılmasına çevrildi. Başkan Cevat Ekşi, transfer tahtasının en geç çarşamba gününe kadar açacaklarını söyledi. Ekşi, “Bu sezon iyi bir takım oluşturduk. Şimdi sıra transfer tahtasını açmaya geldi. Bununla ilgili süreci başlattık. Tahmin ediyorum çarşamba gününe kadar transferimiz açılmış olur ve lisanslar çıkar” dedi.

3 MİLYON ÖDENECEK

Başkan Cevat Ekşi “Transfer açmamız için futbolcu 2 Milyon 900 bin TL. Lisansların çıkarılmasıyla birlikte 3 Milyonluk bir ödeme yaparak transfer tahtası açılmış olacak” dedi. Kulüp lisansını alma sürecinde yaşadığı bazı sorunlarını anlatan Başkan Ekşi, özellikle birkaç Sakaryalı futbolcunun Sakaryaspor’a yardımcı olmadığını söyledi. Başkan Ekşi, transferin açılmasının ardından basın toplantısı yaparak kulübün mali tablosunu da paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

12 TRANSFER YAPILDI

Sakaryaspor, 2020-2021 sezonu öncesinde kadrona Alican Şeker, Burak Öksüz, Ali Özgün, Özcan Taştemur, Emirhan Civelek, Caner Koca, Çağrı Ortakaya, Oğuzhan Kayar, Muhammed Reis, Mehmet Boztepe, Devrim Taşkaya ve Alpay Koçaklı’yı kattı. Başkan Cevat Ekşi sağ bek ve stoper transferiyle transferin noktalayacağını söyledi.

- Sakarya Yenihaber Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryayenihaber.com/haber/6661135/eksi-3-milyon-odeyip-sorunu-cozecegiz