ÖMER BAYRAK GÜVEN TAZELEDİ

Atatürk Sanayi Sitesi Güzelleştirme Derneği Olağan Genel kurulu dün, dernek binasında yapıldı. Derneğin olağan Genel Kurulunda, divan başkanlığı SATSO eski Başkanı Erol Hacıeyüpoğlu (Öztürk) yaptı. 142 üyesi bulunan derneğin genel kurulunda yönetim için tek liste aday olarak çıktı. Derneğin faaliyet ve bütçe raporlarının okunmasının ardından, seçimlere geçildi.

ESNAFA TEŞEKKÜR

Tek liste ile girilen seçimlere mevcut başkan Ömer Bayrak yönetim kurul başkanı oldu. Yönetim kurulunda Recep Meral, Mustafa Kaşpınar, Hasan Bıçkın ve Fadıl Yıldırım görev aldı. Bayrak yaptığı konuşmada kendine destek veren esnaflara teşekkür etti. Seçim sonrası Ömer Bayrak ve yönetimi, esnafları gezerek teşekkür etti, hayırlı işler temennisinde bulundu gönüllerini aldı.

YAPACAKLARINI SIRALADI

Bayrak seçim sonrası yaptığı konuşmada, “Yaptığımız hizmetleri esnaflarımız dikkate alarak tekrar teveccüh gösterdi. Bundan sonra yapacağımız çalışmalar var. Camimiz ve şadırvanımızı yenileyecek, eksiklikleri gidereceğiz. TOPÇA kavşağı nedeniyle yollar yenileniyor. Bizde sanayimize giriş yolunda düzenlemeler yapacağız. Esnafımızn şikayet ettiği iş yerlerinin çatıları ise en kısa zamanda yenilenmesi için çalışma başlatacağız” dedi.

- Sakarya Yenihaber Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryayenihaber.com/haber/6689997/omer-bayrak-guven-tazeledi