OLGUNLAR'DA KURA GÜNÜ

KURA ÇEKİMİ

Bu yıl 31’ncisi düzenlenecek olan Olgunlar Futbol Turnuvasında geri sayım başladı.

Bu yıl da Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü Derneği tarafından eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlenecek olan turnuvanın başvuruları, dün sona erdi. Turnuvanın fikstür çekimi bugün saat 17.00’de, Prof. Dr. Tansu Çiller Ticaret Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılacak.

17 HAZİRAN

Sakarya’da yaz akşamlarının vazgeçilmez turnuvası olan Gazi Metal 31. Sakarya Olgunlar Futbol Turnuvasında heyecan 17 Haziran Pazartesi günü başlayacak. Futbol şöleninin yaşanacağı turnuva için tüm hazırlıklar tamamlandı. Yaklaşık 2 ay sürecek olan turnuvaya bu yıl da büyük ilgi gösterildi.

ÜÇ KATEGORİDE

31.Olgunlar Futbol Turnuvası bu yıl da üç kategoride oynanacak. Genç olgunlar kategorisinde 34-41, olgunlar kategorisinde 42-48, tecrübeli olgunlarda 49 ve üstü yaştaki sporcular turnuvada oynayabilecek. Buna göre Genç olgunlar kategorisinde 1985-1978, olgunlar kategorisinde 1977 -1971, tecrübeli olgunlarda 1970 ve üstü doğumlu olanlar oynayabileceklerdir. Öte yandan önceki yıllarda alınan disiplin cezaları oynanacak olan yeni sezonda geçerli olacak. Erdem YILDIRIM

- Sakarya Yenihaber Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryayenihaber.com/haber/6721373/olgunlarda-kura-gunu