Orman Bölge’de ORBİS eğitimi

Orman Bölge Müdürü Ziya Polat Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdür Vekili Mehmet Koyuer, Şube Mühendisi Önder Yılmaz, İşletme Müdür Yardımcıları, Kadastro ve Mülkiyet Şefleri, İşletme Müdürlüklerinde görev yapan Orman Mühendisleri katıldı.

ORBİS’İ AKTİF KULLANMALIYIZ

Bölge Müdürü Ziya Polat eğitim toplantısında yaptığı konuşmada, “Orbis yazılımı, Genel Müdürlüğümüz tarafından alt yapısı büyük emekler harcanarak tamamlanmış bir programdır.  Bu tür programlara geçiş ve uygulaması ilk başlarda sizlere zor gelebilir. Fakat bu programları kullandıkça avantajlarını, işlerinizi nasıl kolaylaştırdığını anlayacaksınız. Orbis hizmet içi eğitimi ile şeflerimizin veri girişlerini zamanında yapması, orbisi aktif kullanmasını, Bölge Müdürlüğümüz için büyük önem arz etmektedir. Eğitiminin hayırlı ve başarılı olmasını diliyorum”  ifadelerini kullandı.

EĞİTİM VERİLDİ

Eğitimde, Kadastro ve Mülkiyet Şube Müdürlüğü Mühendisi Önder Yılmaz tarafından, 2021 yılında Orbis veri girişlerinin zamanında yapılması, birimlerle ilgili modüllerde yaşanacak problemlerde, Genel Müdürlüğünün ilgili birimleriyle görüşülerek yardım alınmasına yönelik kararlar hakkında eğitim verdi. Eğitim süresince Orbis Modüllerine veri girişi yapılmasında yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri karşılıklı olarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

- Sakarya Yenihaber Gazetesi, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.sakaryayenihaber.com/haber/7539905/orman-bolgede-orbis-egitimi