Zor günler de geçer

Tüm kulüpler gibi Sakaryaspor’da zor günlerden geçiyor. Takımımız her türlü zor şartlara rağmen teknik heyet tarafından hazır halde tutulmaya çalışıyor.

Ertelenen üç maç var. Belirlenen tarihlerde bu müsabakalar oynanacak. Bu zor durumlara rağmen takımın öyle durumlara olumlu yansıyacağını ve iyi hazırlanacağını düşünürsek takımın geniş kadrosundan dolayı zorluk çıkacağını düşünmüyorum.

Murat Balaban’ın ekibiyle birlikte uyum sağlanmasıyla şehirde Sakaryaspor’u sevenlerde sevinç var. Fikirlerine göre öze dönmenin eski gücün geriye dönüleceğine inanılıyor.

Çok sayıda koronavirüse yakalanma sebebiyle nasıl takım oluşturulur hazırlıklarında genç takım oyuncularına kapıların aralanmasından zamanla öz çocuklarımızın takımda çoğalması hepimizin en büyük isteğiydi.

Azad, Berkan, Kerem, Faruk, Ömer ve Seymen’in takıma çağrılmaları sporcularımız içinde şanslarını değerlendirme olacaktır. Altyapıdan iyi tanıdıkları sporcularının da özelliklerini Murat Balaban ve ekibinden daha iyi bilende olamaz.

Ara sonrası oynanacak ilk karşılaşma üç puanla sonuçlanırsa Sakaryaspor istikrarlı gidişi sürdürecektir. Bunlarda geçer diyelim. Şehirce Sakaryaspor’u destekleyelim. Sevmeye devam edelim.

YORUM EKLE